Sporta un fitnesa centrs
Jūs jau esat gatavi?
+(371) 67 408 318

Trenažieru zāle par 4,00 Eur (no 12:00 - 15:00 )

apr 17, 2016

Vingrinājumu komplekss no trenera Igora Vēža


Vingrinājumu komplekss no trenera Igora Vēža :

 

1.diena - Hiperekstenzijas jeb ķermeņa augšdaļas atliekšana.
Ķermeņa augšdaļas kustību ir nepieciešams veikt, īpaši piepūlējot sēžamvietas muskuļus un ieturot sekundes pauzi kustības amplitūdas augstākajā punktā. Vingrojumu atkārto 15 reizes, pēc tam uzreiz turpinot ar nākamo vingrojumu.

  2. diena - Pietupieni ar svara stieni. Spēcīgs vingrojums tieši sēžamvietai.
Pietupieni ar svara stieni. Spēcīgs vingrojums tieši sēžamvietai! Turiet muguras lejasdaļu taisni, skatiens vērsts uz priekšu, pietupieties tā, lai augšstilbi būtu paralēli grīdai, virzot gurnus maksimāli uz mugurpusi. Vingrojumu atkārto 15 reizes, turpinot ar izklupieniem ar hantelēm.

3.diena - Izklupieni ar hantelēm. Labi palīdz veidot gurnu formu.
Kad veicat izklupienu uz priekšu, vērojiet, lai ceļgals nepārsniegtu kājas pirkstu līniju. Turiet muguras lejasdaļu izliektu un balstieties uz pēdām. Izpildiet 20 izklupienus. Veiciet šo 3 vingrojumu kompleksu 3 reizes (1.Hiperekstenzija; 2.Pietupieni ar svara stieni; 3.Izklupieni ar hantelēm.), pēc tam mēs turpināsim ar vingrojumiem roku muskuļu nostiprināšanai.


4.diena - Atspiedieni no grīdas.
 Lielisks vingrojums plecu joslas un roku muskuļiem. Turiet apakšdelmus paralēli viens otram. Nolaidieties tik zemu, lai krūtis skartu grīdu. Kājas un ķermenis veido vienu līniju. Izpildiet vingrojumu tik reizes, cik ir jūsu spēkos.

5.diena - Atmuguriski atspiedieni no sola.
 Šajā vingrojumā tiek nodarbināti roku iztaisnotājmuskuļi tricepsi. Turiet muguru taisnu un pēc iespējas tuvāk solam. Laidieties zemāk, saliecot rokas elkoņos 90 grādu leņķī. Atgriezieties sākuma stāvoklī, papildus sasprindzinot tricepsus.

 6. diena- Planka!
Balstoties uz taisnā leņķī saliektiem elkoņiem un saglabājot ķermeni nekustīgu, centieties noturēties šādā pozīcijā iespējami ilgāku laiku. Strādā viss ķermenis - vēdera prese, sēžamvieta, muguras lejasdaļa, rokas!

7.diena 
Vēdera prese! Nogulieties uz fitnesa bumbas tā, lai muguras krustu daļa atrastos bumbas pašā augšā. Salieciet kājas taisnā leņķī un balstieties uz grīdas ar pilnu pēdu. Aizlieciet rokas aiz galvas un celiet ķermeņa augšdaļu līdz augšējai pozīcijai, neatraujot muguras krustu daļu no bumbas. Veiciet vingrojumu 20 - 25 reizes. Izpildiet šos 4 vingrojumus vienu pēc otra, kopā veicot 3 vingrojumu kompleksa apļus (1.Atspiedieni no grīdas; 2.Atmuguriski atspiedieni no sola; 3.Planka; 4.Vēdera prese.)!

 
pix
pix

Izmaiņas Sporta cīņas nodarbībās

  Cien. klienti! 17.janvārī pl.16:00 un 19:30 18.janvārī pl.16:30 un 19:30 Nenotiks...

Darba laika izmaiņas brīvdienās

Jau no septembra ir garāks darba laiks BRĪVDIENĀS: Sestdienās 9:00 - 21:00 Svētdienās...

Jaunais cenrādis

Jaunais cenrādis spēkā no 2017.gada 1. septembra
pix
pix